6 Comments

 1. Jonas
  Jonas 2015-04-13 at 11:48 . Reply

  Teisingas straipsnis. Komunistejame vis labiau patys to nepajusdami. Ne uz kalnu ir konclageriai bei prievartinis darbas “valstybes” labui.

  1. Romas
   Romas 2015-04-20 at 19:16 . Reply

   Pala, o kaip su “viešaisiais darbais”? Na kurie skiriami darbo biržos kai nerandi ar “nerandi” darbo per n laiko. Arba mokėk PSD iš pvz išmaldos arba dirbk viešuosius darbus ir būsi darbo biržoje.

 2. Zaibys
  Zaibys 2015-04-13 at 16:07 . Reply

  Na is esmes, teisybe 🙂

 3. El. Vovere
  El. Vovere 2015-04-16 at 10:02 . Reply

  Nėra ir nebus gryno socializmo ar kapitalizmo. Viskas kinta ir atsiremia ir elementarias žmogiškas silpnybes…. Žmogus visuomeninis gyvūnas, tad visuomenei (valstybei) stiprėjant visada imam rūpintis silpnesniais, mažais ir senais. Laikui einant silpnesni pripranta prie rūpesčio ir ima reikalaut, kad jais rūpintųsi, nes “taip reikia ir jie nusipelnę”. Kaip kadaise viena avantiūristė kolegė keliavo po Afriką ir stebėjosi vaizdu – sėdi Sieros Leonės ar kokios ten šalies gyventojai ir baisiai piktinasi, kad labdara vėluoja net 2 valandas. Kur tai matyta – puktualumo Mekoje labdara vėluoja 2 valandas…
  Tai va, tada sistema ima nebepavežt savęs pačios ir vėl viskas nuo pradžių – laukinis kapitalizmas ima tapt vis labiau socialiai atsakingu, kol tampa socializmu aplipusiu “nuspelniusiais ir nuskriaustaisiais” ir vėl sukasi spiralė.
  Čia kaip mene nuolat vienas kita keičias susikaustymas ir visiškai saviraiškos laisvė.

 4. Darau, Blė
  Darau, Blė 2015-04-17 at 14:43 . Reply

  Nu jau, prilyginti PSD mokėjimą darbui…
  Užtai galima niekur nedirbti, nieko neforminti ir gauti iki 10 kLt (k€ dar nežinau) nedeklaruojamų neapmokestinamų pajamų per metus. Kaip nedirbančiam subjektui, visai geras dylas, skaitau.

 5. […] Bet aš ne apie riziką noriu pašnekėti, o apie darbiečių pirmininko ne taip labai gerb. Mazuronio paistalus. Na, ir apskritai, straipsnis pradedamas skambiu frazeologizmu „socialinė nelygybė“. Atseit, parama skiriama turtingiems vietoj to, kad būtų skiriama vargšams. Atsibuskite, šis straipsnis — visiška socializmo apraiška. Tik socialistinėse santvarkose turtingesni skriaudžiami, o vargšai be reikalo remiami bei visi bandomi sulyginti ir sukišti į vieną klasę. Kaip žinote, toks dalykas yra utopija, nes klasių susiskirstymas yra toks pat natūralus, kaip laisva rinka. Jei kažko nežinote apie užsimaskavusį socializmą, tai apsišvieskite pas poną Siaubą. […]

Post Comment

Popo.lt tinklaraščiai. Hosting powered by   serverių hostingas - Hostex
Skip to toolbar